Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту











Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0







Наші досягнення 2013-2014


Результативність роботи  2013-2014 навчальний рік

Конкурси, змагагня
Предмет

Результат

Учасники Керівник

Районний етап ХІ
Міжнародного конкурсу з
української мови ім. Петра Яцика
Українська моваІм.
Ім.

ІІм.
Холодько Анастасія  - 6 кл.
Полюхович Валентина- 8  кл
Галушко Артем – 11 кл.
Жуковська В.В.
Кузло Т.С.
Кузло Т.С.

Районний тур Всеукраїнських учнівських
 олімпіад з базових предметів
МатематикаІм.
Ім.
Ім.

ІІм.
ІІІм.
Холодько Анастасія - 6кл
Кузло Марія - 7кл.
Ковалевська Ірина - 10кл
Галушко Артем - 11кл.
Холодько Роман - 9кл.
Крупко М.М.
Полюхович О.А.
Крупко Г.В.
Полюхович О.А.
Крупко Г.В.


ПравознавствоІІІм.
ІІІм.
Зиль Вікторія - 10кл
Галушко Артем - 11кл.
Турук Г.С.
Турук Г.С.


ІсторіяІІм.
ІІІм.
Логвин Василь - 8кл.
Полєшко Юлія - 11кл
Турук Г.С.
Холодько Н.О.


Біологія            


ІІІм.
ІІІм
.

Галушко Дмитро - 8кл.
Вишневська Вікторія - 9кл.

Крупко Т.І.
Крупко Т.І.



ГеографіяІм.
ІІм.
ІІм.
ІІІм.
Холодько Роман - 9 кл.
Холодько Юлія -  8 кл.
Галушко Артем – 11 кл.
Крупко Олег – 11 кл.
Грицюк В.Г.
Полюхович О.М.
Грицюк В.Г.
Грицюк В.Г.


Українська моваІІм.
ІІІм.
ІІІм.

Полюхович Валентина- 8  кл
Кузло Оксана – 7 кл.
Галушко Артем – 11 кл.
Кузло Т.С.
Кузло Т.С.

Кузло Т.С.


Фізика
ІІм.
ІІІм.
Ковалевська Ірина - 10кл
Полєшко Юлія - 11кл.
Крупко Л.М.
Анішкевич А.В.


ІКТІм.
ІІм.
ІІІм.
Холодько Роман - 9кл
Галушко Дмитро - 11кл
Крупко Ліля - 10кл.
Анішкевич А.В.
Анішкевич А.В.
Анішкевич А.В.


ІнформатикаІм.
ІІІм.
Галушко Артем - 11кл.
Анішкевич Діана - 9кл.
Анішкевич А.В.
Анішкевич А.В.


Трудове навчанняІІм.
ІІм.
ІІм.
Галушко Дмитро - 8кл.
Полюхович Тетьна - 8кл.
Ковалевська Ірина - 10кл.
Крупко М.І.
Холодько К.В.
Надієвець Л.М.


Психологія та
 педагогіка
ІІІм.Чудінович Яна - 11кл.Крупко Н.А.


"Юне обдарування"
Природознавство
ІІІм.Степанович Юлія - 4класПолюхович Н.П.

Обласний тур
Всеукраїнських учнівських олімпіад
з базових предметів
ІнформатикаІІІм
Галушко Артем - 11клАнішкевич А.В.


ІКТ
ІІм.
Холодько Роман - 9кл.
Анішкевич А.В.

Обласний етап  Всеукраїнського
турніру юних географів
ГеографіяІІІм.Галушко Артем - 11кл.
Галушко Дмитро - 11кл.
Крупко Олег - 11кл.
Грицюк В.Г.

Районний тур МАНІсторіяІм.Полєшко Юлія -11кл.
Полєшко О.І.


Комп'ютерні науки
Ім.
Галушко Артем - 11кл.
Анішкевич А.В..
Киркевич О.С.


Психологія
ІІм.
Крупко Роман - 10кл.
Крупко Н.А.

Районний огляд-конкурс
української естрадної пісні «Юна зірка»

Музика
ІІм.
Чудінович Яна - 11кл.
Холодько Іванна - 11кл.
Королькова В.Є.

Районні змагання з футболу
"Залік спартакіади школярів"

Фізична культураІм.
Денисевич Ю.С.

Районний етап міжнародного мовно-
літературного конкурсу учнівської
та студенської молоді імені Тараса Шевченка
Українська мова та
література

Ім.
Ім.
ІІм.
ІІІм
.
Пігульська Ірина - 9кл.
Полюхович Олександра - 10кл
Полюхович Валентина
Галушко Артем - 11кл.
Киркевич Г.В.
Жуковська В.В.
Кузло Т.С.
Кузло Т.С.

Обласний (ІІІ) етап міжнародного мовно-
літературного конкурсу учнівської
та студенської молоді імені Тараса Шевченка
Українська мова та
література
ІІм.Полюхович Олександра - 10клЖуковська В.В.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-
огляду "Галарея кімнатних рослин"

пере-
мож.
Члени гуртка
"Квітникарі-оранжувальники"

Крупко Г.К.

Районний огляд-конкурс читців-гумористів
"Поліські пересмішники"
Українська мова та
література
Ім.
Бубнович Віталій - 11кл.Жуковська В.В.

Обласний огляд-конкурс читців-гумористів
"Поліські пересмішники"
Українська мова та
література
ІІм.Бубнович Віталій - 11кл.Жуковська В.В.

 











Copyright MyCorp © 2017