Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту











Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0







Наші досягнення 2015-2016


 

Конкурси, змагання

Предмет

Результат

Учасники

Керівник

Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка українська мова

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

Холодько Анастасія – 8 клас

Яворський Олександр – 7 клас

Кузло Оксана – 9 клас

Жуковська В.В.

Логвин Г.М.

Кузло Т.С

Районний тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів
 

математика

 

 

 

І м.

І м.

 

ІІІ м.

Крупко Діана – 7 клас

Кузло Марія – 9 клас

Холодько Роман  – 11

Холодько Н.В.

Полюхович О.А.

Крупко Г.В.

історія

ІІІ м.

ІІ м.

Киркевич Тетяна – 8

Анішкевич Діана  – 11

Полєшко О.І.
правознавство

І м.

ІІІ м.

Пігульська Ірина – 11

Галушко Марія – 9

Турук Г.С.
біологія

ІІІ м.

ІІІ м.

Галушко Аліна  – 9

Ковальська Дарина – 8

Крупко Т.І.
географія

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

Холодько Роман - 11

Крупко  Роман  - 8 кл.

Кузло Марія – 9 кл.

Грицюк В.Г.

українська

мова та

література

ІІІ м

ІІ м.

ІІІ м.

ІІІ м.

Холодько Анастасія -8

Кузло Оксана - 9 клас

Плюхович Вал-на - 10

Пігульська Ірина -11

Жуковська В.В.

Кузло Т.С.

Кузло Т. С.

Киркевич Г.В.

фізика

ІІІ м.

ІІІ м.

Крупко Діана -7 клас

Галушко Аліна - 9 кл.

Крупко Г.В

інформаційні технології

І м.

ІІІ м.

 

ІІІ м.

Холодько Роман – 11

Холодько Анастасія – 8 клас

Галушко Аліна – 9 кл.

Анішкевич А.В.
економіка І м. Холодько Роман –11 клас           
хімія ІІІ м. Крупко Дмитро – 7 клас Полюхович Є.А.
трудове навчання

ІІ м.

ІІІ м.

Полюхович Роман – 9

Полюхович Тетяна -10

Крупко М.І.

Надієвець Л.М.

юне обдарування

ІІІ м.

ІІІ м.

 Галушко Дмитро –(математика)

Легка Єлизавета – (природознавство)

Галушко Л.А.

 

Холодько Т.В.

Обласний тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів математика ІІІ м.

Крупко Діана – 7 клас

Холодько Н.В
Районний  конкурс «Вчитель року-2016»

англійська мова

переможець   Крупко Т.В.
Районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ»   ІІІ м. Команда закладу Королькова В.Є.
Районний конкурс лідерів учнівського самоврядування «Лідер року – 2015»  

переможець у номінації "Лідер року"

Галушко Дарина Яцута О.І.
Районний фестиваль-конкурс «Молодь обирає здоров’я»   ІІ м. Команда закладу Яцута О.І.

Районний конкурс ДУМ «Знай і люби свій край»

У номінаціях: «Художнє різьблення по дереву»;

«Художня вишивка»;

«Ізонитка»;

 

«Інші техніки виконання»;

«Батік»;

«Живопис»

І м.

 

ІІ м.

 

ІІ м.

ІІІ м.

ІІІ м.

 

ІІ м.

ІІІ м.

Холодько Роман - 9

 

Нікітчук Катерина – 9

 

 

Галушко Дарина - 10

Холодько Роман - 11

Полюхович Ірина – 4б

 

Надієвець Яна – 7

Коханевич Роман - 4а

 

 

Спортивні змагання

Конкурси, змагання

Предмет

Результат

 

Учасники П.І.П.

Керівник

 

 

 

 

 

Районні змагання з легкої атлетики

фізична культура

ІІІ м.

Команда закладу

Денисевич Ю.С.

Районні змагання
з шашок  в залік Спартакіади школярів

 

фізична культура

ІІ м.

Команда закладу

Денисевич Ю.С.

Кубковий турнір з волейболу Осівського НВК серед дівчат

фізична культура

ІІІ м.

Команда закладу

Денисевич Ю.С.

Кубковий турнір з волейболу Сварицевицького НВК серед дівчат

фізична культура

ІІ м.

Команда закладу

Денисевич Ю.С.

Кубковий турнір з волейболу серед жінок, присвячений

Дню 8-го Березня

фізична культура

ІІ м.

Команда закладу

Денисевич Ю.С.

Районні змагання з волейболу серед дівчат в залік Спартакіади школярів

фізична культура

ІІ м.

Команда закладу

Денисевич Ю.С.


Copyright MyCorp © 2017