Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайту











Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0







Наші досягнення 2016-2017


 

Конкурси, змагання     
       

Предмет 

 Результат

 Учасники П.І.П.

Керівник

Районні змагання з легкої атлетики       
фізична культура
 ІVм.       Команда закладу   Денисевич С.Ю.
Районні змагання
 з  шашок та шахів
фізична культура ІІ м.   Команда закладу   Денисевич С.Ю.
Районні змагання
 з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч»

фізична культура
І м.   Команда закладу   Денисевич С.Ю.
Кубковий турнір з волейболу Осівського НВК серед дівчат
фізична культура
ІІІ м.   Команда закладу   Денисевич С.Ю.
Кубковий турнір з волейболу Сварицевицького НВК серед дівчат
фізична культура
ІІ м.   Команда закладу   Денисевич С.Ю.
Кубковий турнір з волейболу  Озерського НВК серед дівчат
фізична культура
ІІ м.   Команда закладу   Денисевич С.Ю.
Кубковий турнір з волейболу  Залузького НВК серед дівчат
фізична культура
ІІІ м.   Команда закладу   Денисевич С.Ю.
Кубковий турнір з волейболу серед жінок, присвячений 
Дню 8-го Березня
фізична культура І м.   Команда закладу                Денисевич С.Ю.                            
Районні змагання з волейболу серед дівчат в залік Спартакіади школярів фізична культура ІІІ м.   Команда закладу   Денисевич С.Ю.
Районні змагання
 з футболу  серед дівчат на приз клубу «Шкіряний м’яч»
фізична культура ІІ м.   Команда закладу                Денисевич С.Ю.                 
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка  

ІІ м.

ІІ м.

ІІІ м.

Холодько Анастасія 9 клас

Корейчук Олена 7 клас

Чудінович Світлана 6 клас

   Кузло Т.С.

Чудінович  Т.С.

Жуковська В.В.

Районний тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів










 
математика

І м.

І м.

Крупко Діана 8 клас

Галушко Аліна 9 клас

Холодько Н.В.

Полюхович О.А.

історія

ІІ м.

ІІІ м.

Киркевич Тетяна 9 клас

Галушко Аліна 10 клас

Полєшко О.І.

Турук Г.С.

правознавство

ІІ м.

ІІІ м

ІІІ м

Галушко Марія 10 клас

Ковальська Дарина 9 клас

Полєшко Оксана 11 клас

 

Турук Г.С.
географія

І м.

ІІІ м.

ІІІ м.

Крупко Дмитро 8 клас

Кузло Марія 10 клас 

Холодько Юлія 11 клас

Грицюк В.Г.

Грицюк В.Г.

Полюхович О.М.

українська 
мова та 
література
ІІІ м
ІІ м.
ІІ м.
ІІІ м.
Холодько Анастасія- 9 
Кузло Оксана - 10 клас
Корейчук Олена – 7 
Жуковська Софія - 8
Кузло Т.С.
Кузло Т.С.
Чудінович Т.С.
Жуковська В.В
фізика ІІІ м. Галушко Аліна 10 клас Крупко Г.В.
астрономія  І м  Кузло Марія – 10 кл.    Крупко Г.В.
інформаційні технології

ІІІ м.
ІІ м.

ІІ м.

Крупко Діана – 8 клас
Холодько Анастасія – 9 клас
Галушко Аліна –10 кл.
Анішкевич А.В.
інформатика   ІІІ м.        Галушко Аліна 10 клас  Анішкевич А.В.

хімія        

 І м.

ІІІ м.

Степанович Юлія – 7 клас
Крупко Дмитро –8 клас 
Грушко Н.С.
трудове навчання           ІІІ м.
ІІ м. 
Крупко Роман – 9 
Полюхович Тетяна -11
Крупко М.І.

юне обдарування        

ІІІ м.

ІІІ м.

ІІІ м.

 Алферов Богдан – 
(математика)
Крупко Іван – (природознавство)
Гольц  Вікторія – (українська мова)  

Стрибулевич О.О.

 

Бубнович М.В.

Обласний тур Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових предметів математика   ІІІ м.     Крупко Діана – 7 клас Холодько Н.В.
Районний тур МАН  

ІІ м.
ІІ м. 
    ІІ м.      

 ІІ м. 
ІІІ м.

Галушко Аліна 10 клас
Кузло Оксана 10 клас
Холодько Анастасія 9 клас
Полєшко Оксана 11 клас
Нікітчук Катерина 10 клас 

 Полюхович О.А
Крупко Т.І.
  Анішкевич А.В.    

Полєшко О.І.
Крупко Н.А.

Районний конкурс  читців-гумористів «Поліські пересмішники»        ІІІ м.      Галушко Михайло 5 -А клас Киркевич Г.В.
Районний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська січ»                                     ІІ м.       Олександрович Яна – 3 клас Королькова В.Є.

                  Районний  огляд–конкурс                     «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

   ІІ м. Галушко Аліна 10 клас Кузло Т.С.  

Районний конкурс ДУМ
«Оксамитовий рай»
в номінаціях:
«Народна лялька»
«Кинусайга»«М’яка іграшка»

 

І м.

ІІ м.

ІІІ м.

Надієвець Яна – 8 клас

Крупко Катерина – 8 клас

Холодько  Дарина - 5 клас

Крупко Т.В.
Районний конкурс ДУМ
«Паперовий світ» в номінації «Модульне оригамі»
  ІІ м. Коханевич Роман - 5 клас  Крупко Т.В.
Районний конкурс «Український сувенір»    

Корейчук Олльга - 10-Б клас

Крупко Т.В.
Районний конкурс «Новорічна композиція»
У номінаціях:
«Новорічний подарунок»
«Стилізована ялинка»
«Новорічна картина»
 

ІІІ м.

ІІ м.

ІІ м.

Крупко  Іван -4-А клас

Холодько Ілона -5-А клас

Олександрович Яна – 3-Б клас

Крупко Т.В.
Районний 
заочний гуманітарний конкурс «Космічні фантазії»
Розділ «Філософія та історія»
Розділ «Література  та журналістика
 

ІІІ м.

ІІ м.

ІІІ м.

Жуковський Ярослав - 11-А клас

Полєшко Оксана- 11-А клас

Галушко Дарина- 11-А клас

Крупко Г.В.

Чудінович Т.С.

Крупко Г.В.

Районний  конкурс  «Знай  і люби  свій  рідний  край»
в номінаціях:
«Народна лялька»
«Мяка іграшка»
«Ізонитка»
«Графіка»
«Батік»
 

ІІІ м.

ІІІ м.

ІІ м.

ІІІ м.

 ІІ м.

Киркевич Тетяна

Полюхович Марія

Крупко  Іван

Надієвець Яна

Денисевич Ілля

Корейчук  Ольга

Крупко Т.В.

Надієвець Л.М.


Copyright MyCorp © 2017