Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Сварицевицький навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»
Дубровицької районної ради   Рівненської області

       Перші відомості про село Сварицевичі належать до сивої давнини, але точна дата його виникнення невідома. Проте перша письмова згадка про село належить до 1450 року.
       У селі є середня школа, історія якої починається з 1903 року. Адже саме в цьому році було розпочато її будівництво і закінчено в 1905 році.
     За свідченням старожила Крупка Демида Яковича (1898 року народження) будівництво школи було розпочато з ініціативи губернатора Мінської губернії Петра Базилевського, який жив у Мінську. А керував будівництвом управитель Папула. Його прізвище вибито на одній з цеглин, яке добре видно і до цього часу. На будівництво школи царська казна відпускала незначні кошти. Частину грошей доводилося збирати з населення. Читати далі...
Пізнай очима свою батьківщину


Проект  «Пізнай очима свою Батьківщину»

        Уже кілька років поспіль  у Сварицевицькому  навчальному закладі  реалізується проект  «Пізнай  очима свою Батьківщину», спрямований на популяризацію туристсько-екскурсійного напрямку виховної роботи. Його мета - збагатити  духовний  потенціал школярів, привити інтерес до пізнання культурної і духовної спадщини нашої  батьківщини,  виховати  почуття любові  і  патріотизму,  бажання жити у своїй  країні. 

       Головним   мотивом  до  впровадження  цього проекту  стала полеміка навколо  євроінтеграції  українців   в  європейську спільноту.  Варто відмітити те, що  наш навчальний заклад  бере участь у науково-дослідній роботі  обласного  рівня  з теми «Комплексне  дослідження системи виховання в українській школі з урахуванням розвитку європейського освітнього простору».  

      Проте,  прагнучи  пізнати   культуру  європейських  країн  і  возвеличуючи  на слух  добробут інших держав, ми часто не маємо простого  уявлення  про  культурну  та  історичну спадщину своєї держави. Читати далі...

     В  ході  проекту  створені  відеофільми:  "Сварицевичі рідні мої", "Музика рідного дому", "Ах,  моє ти село", "Звідки ти, Кусте", "То є Львів!", "Моя земля", "Гендерно-чутливе середовище".


Copyright MyCorp © 2018