Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Сварицевицький навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»
Дубровицької районної ради   Рівненської області

       Перші відомості про село Сварицевичі належать до сивої давнини, але точна дата його виникнення невідома. Проте перша письмова згадка про село належить до 1450 року.
       У селі є середня школа, історія якої починається з 1903 року. Адже саме в цьому році було розпочато її будівництво і закінчено в 1905 році.
     За свідченням старожила Крупка Демида Яковича (1898 року народження) будівництво школи було розпочато з ініціативи губернатора Мінської губернії Петра Базилевського, який жив у Мінську. А керував будівництвом управитель Папула. Його прізвище вибито на одній з цеглин, яке добре видно і до цього часу. На будівництво школи царська казна відпускала незначні кошти. Частину грошей доводилося збирати з населення. Читати далі...
Проект "Оберіг"


       Даний проект спрямований на пошук, Оберіг, збереження народних обрядів, ремесел, традицій виховання учнівської молоді засобами народної педагогіки. Учасниками проекту є педагогічні працівники, учні школи, батьківський колектив, сільська громада.
Проект є багатоаспектним, його сутність полягає у всебічному пізнанні історії та культури рідного краю, і на цій основі – пізнанні і усвідомленні кожною дитиною себе як частки своєї нації.
Методи, форми, технології реалізації проекту ґрунтуються на співпраці і на взаємодії шкільного, вчительського і учнівського колективів з громадою села, науковцями в галузі етнографії, етнології, фольклористики.

Проект побудований на засадах:
·        Гуманізації виховного процесу;
·        Народної педагогіки;
·        Демократизації;
·        Національних пріоритетів;
·        Пошуково-дослідницької роботи;
·        Науковості;
·        Єдності інноваційних процесів з народною мистецькою спадщиною.

Можна скачати тут...


Copyright MyCorp © 2018