Вхід на сайт

Пошук

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Сварицевицький навчально-виховний комплекс
«Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»
Дубровицької районної ради   Рівненської області

       Перші відомості про село Сварицевичі належать до сивої давнини, але точна дата його виникнення невідома. Проте перша письмова згадка про село належить до 1450 року.
       У селі є середня школа, історія якої починається з 1903 року. Адже саме в цьому році було розпочато її будівництво і закінчено в 1905 році.
     За свідченням старожила Крупка Демида Яковича (1898 року народження) будівництво школи було розпочато з ініціативи губернатора Мінської губернії Петра Базилевського, який жив у Мінську. А керував будівництвом управитель Папула. Його прізвище вибито на одній з цеглин, яке добре видно і до цього часу. На будівництво школи царська казна відпускала незначні кошти. Частину грошей доводилося збирати з населення. Читати далі...
Прозорість та інформаційна відкритість навчального закладу


Протокол засідання педагогічної ради №6 від 22.05.2018 р. про вибір підручників для 1 класу


Розпорядження голови районної державної адміністрації №98 від 10 травня 2018 року   

Про організацію роботи щодо обліку дітей шкільного віку та учнів

 


Протокол засідання педагогічної ради №4 від 27.04.2018 про вибір підручників для 5, 10 класів

Вибір та замовлення підручників для учнів 5 класу та педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти

Протокол засідання педагогічної ради №2 від 12.02.2018 р.  про вибір підручників для 5 класу


Закон України Про освіту

Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти

1. Заклади освіти формують відкриті та загальнодоступні ресурси з інформацією про свою діяльність та оприлюднюють таку інформацію. Доступ до такої інформації осіб з порушенням зору може забезпечуватися в різних формах та з урахуванням можливостей закладу освіти. Читати далі...


С Т А Т У Т
Сварицевицького  навчально-виховного комплексу
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – 
дошкільний навчальний заклад» 
Дубровицької районної ради
Рівненської області

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Сварицевицький  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради Рівненської області, (далі – НВК) утворений шляхом злиття Сварицевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської області та Сварицевицького дошкільного навчального закладу  «Сонечко» Дубровицької районної ради Рівненської області.

1.2. Юридична адреса НВК: вулиця Шкільна, 1, село Сварицевичі Дубровицького району Рівненської області, поштовий індекс 34120.

1.3. НВК є юридичною особою, має печатку, штамп з відповідними найменуваннями; при переході на фінансову самостійність може мати самостійний баланс і рахунки в установі банку.

1.4. Засновником НВК є  Дубровицька  районна рада Рівненської області.

1.5. НВК є правонаступником всіх прав і обов’язків  Сварицевицької   загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської області та Сварицевицького дошкільного навчального закладу «Сонечко» Дубровицької районної ради Рівненської області, які знаходяться у комунальній  власності  територіальної громади району.

1.6. Повне найменування закладу: Сварицевицький  навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Дубровицької районної ради Рівненської області.

Читати далі...


Річний  звіт   про  діяльність  навчального  закладу

  в  2016/2017  навчальному  році

1. Забезпечення дотримання норм державного стандарту початкової, базової та повної загальної  середньої освіти

Сварицевицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» є власністю Дубровицької районної  ради Рівненської області. Управління та фінансування здійснюється управлінням освіти, 

молоді та спорту Дубровицької РДА, якому делеговані відповідні повноваження.  Будівлі закладу прийняті в експлуатацію з 1991 року, земельна ділянка, яка належить школі має площу  2,5 га., дитячому садочку – 1,38 га.  У 2016-2017 навчальному році працювало 38 педагогічних працівників та  21 працівник з числа обслуговуючого персоналу. Навчання завершило 278 учнів у 16 класах, середня наповнюваність класів становить 20 учнів.

Читати далі...


       Список педагогічних працівників
       Назва закладу    Сварицевицький навчально-виховний комплекс 
      «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад»

Скачати тут...

 

 


Copyright MyCorp © 2018