Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайтуСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Психологічний вісник


 

Психологічний вісник 2017

   Щаслива людина та, яка дарує щастя найбільшій кількості людей.
Дені Дідро, французький філософ, 1713-1784

     Байдужість – це параліч душі, передчасна смерть.
Антон Чехов

     Ображаючи іншого, ти не турбуєшся про самого себе.
Леонардо да Вінчі

     Жодна зла людина не буває щасливою.
Ювенал, римський поет, 60 р. до н. е.
     Підняти слабкого – цього замало: треба ще потім його й підтримати.
В. Шекспір, англійський драматург і поет, 1564-1616
     Поведінка – це дзеркало, у якому кожен показує свою подобу.         

Гете, німецький поет

 


Психологічний вісник жовтень 2017  

Осінь...


    Загальновідомо, що любителі осені - безнадійні романтики. Насправді це не завжди так: осінь люблять також замкнуті, сором'язливі і невпевнені в собі люди. Вони стримані, непослідовні і не дуже товариські. Характер у них мінливий, подібно до погоди в цю пору року. Настрій може змінюватися дуже швидко: від прекрасного до похмуро-дратівливого без видимих ?? на це причин.
   Ці люди люблять спокій і самоту. У суспільстві і спілкуванні проявляють себе мало, як правило, їм вистачає самих себе. Друзів у них небагато, вони складно сходяться з новими людьми, дуже рідко знайомляться самі. У суспільстві не прагнуть грати пе¬рші ролі. Серед любителів осені багато творчих людей.

 

 


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА    лютий 2017

 

" Не треба нити, просто вийдіть із дому та обійміть життя обома руками".
Хантер Джон, американський журналіст


     Позитивна психологія — галузь психології, яка займається дослідженням позитивних аспектів психіки людини. Згідно з науковими дослідженнями останніх років, позитивні емоції роблять сприйняття світу людиною більш відкритим і дозволяють досліджувати та знаходити нові рішення проблем. Крім того, позитивні емоції роблять людину більш дружньою, а із збільшенням кількості друзів людина одержує кращі шанси еволюційного виживання.

Газету можна скачати тут...


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА  листопад—грудень  2016

      25 листопада розпочинається Всесвітня кампанія "16 днів проти насильства".По всьому світу до цієї кампанії долучаються активістки та активістки, які об'єднуються заради того, аби викорінити будь-які форми насильства у суспільстві.Майже кожен день з 25 листопада до 10 грудня означений фактами й аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

Газету можна скачати тут...

 

 


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА   жовтень 2016

Секрети успіху 


     «Домогтися успіхів у боротьбі зі слабкими якостями людини можна, відшукавши його сильні сторони - ті сили в ньому, що при належному їхньому спрямуванні можуть бути звернені на вірну ціль. За бешкетними витівками нерідко стоять надлишкові сили, яким не зуміли дати вчасно належного застосування. На знанні одних недоліків і слабостей нічого не побудувати. Тому виховання, яке бачить лише недоліки, безперспективна справа. Хто хоче виправити недоліки людини, повинен шукати його позитивні якості, хоча б потенційні ті властивості, які можуть бути обернені в позитив при належному спрямуванні певних сил. На таких треба спиратися в боротьбі з недоліками нового тисячоліття, треба шукати собі союзників у ньому самому»                                    

                С.Л. Рубінштейн 

Гезету скачати можна тут...

 

 

 

 


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА    вересень 2016

     Адаптація (від. лат. аdapto – пристосовую) – це пристосування органів чуття та  цілого організму до нових, змінених умов існування.

Психічна адаптація – це процес взаємодії особистості із середовищем, при якому особистість повинна враховувати особливості середовища, й активно впливати на нього, щоб забезпечити задоволення своїх основних потреб і реалізацію значимих ланцюгів.

Газету можна скачати тут...

 


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА  травень  2016

«Вірите ви чи не вірите, ви завжди праві»,
Генрі Форд.


     В кожного свої бажання та мрії. I усі ми хочемо їх здійснити. Для цього здобуваємо освiту, ходимо на тренiнги, будуємо кар’єру, але з часом помічаємо, що результат нульовий або ще гірше, зовсім протилежний.  Що ми робимо не так? Чому наші бажання і мрії не збуваються? Побутує думка, що для того аби домогтися успіху треба багато і непосильно працювати, дуже багато вчитися, відмовлятися від радощів життя і тоді колись в далекому і світлому майбутньому успіх прийде. Чи це справді так?

 

Газету можна скачати тут...

 

 

 

 


 


Copyright MyCorp © 2017