Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайтуСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Психологічний вісник


 

ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА    лютий 2017

 

" Не треба нити, просто вийдіть із дому та обійміть життя обома руками".
Хантер Джон, американський журналіст


     Позитивна психологія — галузь психології, яка займається дослідженням позитивних аспектів психіки людини. Згідно з науковими дослідженнями останніх років, позитивні емоції роблять сприйняття світу людиною більш відкритим і дозволяють досліджувати та знаходити нові рішення проблем. Крім того, позитивні емоції роблять людину більш дружньою, а із збільшенням кількості друзів людина одержує кращі шанси еволюційного виживання.

Газету можна скачати тут...


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА  листопад—грудень  2016

      25 листопада розпочинається Всесвітня кампанія "16 днів проти насильства".По всьому світу до цієї кампанії долучаються активістки та активістки, які об'єднуються заради того, аби викорінити будь-які форми насильства у суспільстві.Майже кожен день з 25 листопада до 10 грудня означений фактами й аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав людини.

Газету можна скачати тут...

 

 


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА   жовтень 2016

Секрети успіху 


     «Домогтися успіхів у боротьбі зі слабкими якостями людини можна, відшукавши його сильні сторони - ті сили в ньому, що при належному їхньому спрямуванні можуть бути звернені на вірну ціль. За бешкетними витівками нерідко стоять надлишкові сили, яким не зуміли дати вчасно належного застосування. На знанні одних недоліків і слабостей нічого не побудувати. Тому виховання, яке бачить лише недоліки, безперспективна справа. Хто хоче виправити недоліки людини, повинен шукати його позитивні якості, хоча б потенційні ті властивості, які можуть бути обернені в позитив при належному спрямуванні певних сил. На таких треба спиратися в боротьбі з недоліками нового тисячоліття, треба шукати собі союзників у ньому самому»                                    

                С.Л. Рубінштейн 

Гезету скачати можна тут...

 

 

 

 


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА    вересень 2016

     Адаптація (від. лат. аdapto – пристосовую) – це пристосування органів чуття та  цілого організму до нових, змінених умов існування.

Психічна адаптація – це процес взаємодії особистості із середовищем, при якому особистість повинна враховувати особливості середовища, й активно впливати на нього, щоб забезпечити задоволення своїх основних потреб і реалізацію значимих ланцюгів.

Газету можна скачати тут...

 


ПСИХОЛОГІЧНА ГАЗЕТА  травень  2016

«Вірите ви чи не вірите, ви завжди праві»,
Генрі Форд.


     В кожного свої бажання та мрії. I усі ми хочемо їх здійснити. Для цього здобуваємо освiту, ходимо на тренiнги, будуємо кар’єру, але з часом помічаємо, що результат нульовий або ще гірше, зовсім протилежний.  Що ми робимо не так? Чому наші бажання і мрії не збуваються? Побутує думка, що для того аби домогтися успіху треба багато і непосильно працювати, дуже багато вчитися, відмовлятися від радощів життя і тоді колись в далекому і світлому майбутньому успіх прийде. Чи це справді так?

 

Газету можна скачати тут...

 

 

 

 


 


Copyright MyCorp © 2017