Звіт директора

 Сварицевицького опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської області  

    за 2019-2020 навчальний рік

ВСТУП

У відповідності до функціональних обов’язків та на підставі Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 р. № 178 (далі - Положення про порядок звітування), керуючись у своїй діяльності Конституцією України, законами України, Статутом закладу та чинними нормативно – правовими документами в галузі освіти представляю Вашій увазі звіт про діяльність директора Сварицевицького ОЗЗСО за 2019-2020 навчальний рік та про підсумки роботи колективу.               

2019-2020 навчальний рік завершується. Час підводити підсумки. Яким він був? Для наших першокласників – першим, тому незвичайним, роком нових зустрічей і знайомств, перших уроків і підручників. Для одинадцятикласників – це рік напруженої підготовки до ЗНО, рік вибору та прийняття вже дорослих рішень. Для більшості нашої шкільної спільноти рік був звичайним, черговим,але до 12 березня 2020 року. А далі розпочався час, який усіх нас з одного боку розділив, віддаливши дистанційно, а з іншого об`єднав, бо перед усіма постало питання – як жити, бути, навчатися і навчати далі. Кожен шукав свій вихід…(читати далі)


замовлення підручників 2 клас

замовлення підручників 3 клас

замовлення підручників 4 клас

замовлення підручників 6 клас, 11 клас

замовлення підручників 7 клас

замовлення підручників 8 клас


 

ПОЛОЖЕННЯ

про академічну доброчесність учасників освітнього процесу

СВАРИЦЕВИЦЬКОГО ОЗЗСО

 

 


Методичні рекомендації

ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ САЙТУ ЗАКЛАДУ ОСВІТИ

(ІЗ ФОКУСОМ НА ПОВАГУ ПРАВ ЛЮДИНИ В ОНЛАЙНОВОМУ ПРОСТОРІ)