Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайтуСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Виховна робота


    Юні дослідники малої академії наук
    МАН - це структурна складова системи позашкільної освіти, яка сприяє виявленню здібностей, обдарувань, і самовизначенню та реалізації учнів шляхом залучення їх до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки.
     В процесі навчання учні в МАН під керівництвом ученого або вчителя-предметника проводять певну науково-дослідницьку роботу, з якою потім виступають на наукових конференціях, колоквіумах, захищаються під час конкурсу-захисту. Читати далі....
 
 
 

 

Яцута Оксана Іванівна - заступник директора школи з виховної роботи
Щоденник заступника директора з виховної роботи
Щоденник заступника директора з виховної роботи  дозволить систематизувати нотатки ЗДВР згідно основних вимог особистісно-орієнтованої школи в процесі реалізації навчально-виховних завдань.           
Щоденник містить цілеспрямовану систему роботи заступника директора з виховної роботи  на навчальний рік, що дає можливість тримати під контролем всі напрямки виховної роботи з педагогічним  колективом відповідно до вимог навчально-виховного процесу та виховних завдань, визначених Основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів навчальних закладів, обласною, районною, шкільною програмами національного виховання учнівської молоді Дубровиччини на 2008-2020 роки. 
 

 

Холодько Оксана Анатоліївна - педагог-організатор
Портфоліо скачати тут...

 

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Copyright MyCorp © 2018