Категорії розділу

Мої файли [0]
Новини [3]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайтуСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Каталог файлів


Головна » Файли » Новини

«Патріотизм - справа честі і совісті!»
19.05.2017, 10:11

Зазначу, що  упродовж   травня  у навчальному закладі  проходить місячник військово-патріотичного виховання, в ході якого  проведено ряд важливих заходів патріотичного спрямування. Центром дитячої ініціативи «Патріот» під керівництвом вчителя історії Полєшко О. І. було впорядковано могили загиблих воїнів. 8 травня за участю представників Сварицевицької сільської ради проведені урочистості, приурочені  відзначенню в Україні Дня Пам’яті та Примирення, 72 річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.  Цього дня організовано  молодіжний флешмоб «Ми – за мир!» у підтримку скалічених війною, під час якого на пандусі учні вивішували синьо-жовті стрічки з маківкою, як символ пролитої крові  під час зазіхань агресора на цілісність України. Під керівництвом вчителя предмету «Захист Вітчизни» Крупка М.І проведений  конкурс строю і патріотичної пісні за участю учнів 5-11 класів. У фойє закладу організована  виставка інформаційних матеріалів про жителів села, які воювали у роки Другої світової війни. На уроках історії, виховних годинах організований перегляд відеофільмів «Книга Пам’яті с. Сварицевич», «Небесна сотня Рівненщини», «Ніхто не забутий!», створених студією «Шкільний Бульвар» про загиблих Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО з Дубровиччини.  
    Важливою і водночас корисною виявилася зустріч з представниками Збройних Сил України, яка була проведена 11 травня у навчальному закладі, під час якої учні 1-11 класів мали змогу поспілкуватися з військовими, поставити їм питання, що найбільш цікавили малечу, підлітків та молодь.  Старшокласників  зацікавив лекторій,  проведений підполковником. Зі слів учнів, їх найбільше вразили його уміння налагодити дисципліну, чітко визначена позиція чоловіка до жінки, повага дітей до батьків, єдність і нерозривний зв'язок між поколіннями, перевага інтелекту,  усвідомлена стратегія  життя на саморозвиток і вдосконалення задля успішного майбутнього, фізична і психологічна  готовність до обороноздатності своєї  держави.
       12 травня для старшокласників  була проведена профорієнтаційна зустріч з викладачами кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування, під час якої  доцент кафедри Швець Ф.Д провів лекторій «Молодь проти корупції».
       16 травня   відбулося  загальношкільне свято вшанування  інтелектуально й творчо обдарованої, фізично розвинутої молоді «Надія-краю». На святі були присутні начальник управління освіти Дубровицької райдержадміністрації  Стасюк Н.І., депутат Дубровицької районної ради Киркевич С.В., секретар Сварицевицької сільської ради Парчук К.П. Грамотами нагороджено 56 учнів, котрі своїми здобутками піднесли імідж навчального закладу на районному, обласному, Всеукраїнському рівні.  Вручено подяки 50 сім’ям за сприяння й підтримку в розвитку  інтелектуально й творчо обдарованої, спортивно-розвинутої  особистості. 22 педагоги закладу отримали подяки  за високий професіоналізм і компетентність, сприяння й заохочення  школярів   до  самостійної  навчальної діяльності, особистісний  внесок    у   формування  й  становлення    їх особистості.
    Враховуючи, що пріоритетним напрямком роботи навчального закладу  є  національно-патріотичне виховання, педагогічний колектив закладу упродовж багатьох років активно працює над реалізацією загальношкільних проектів виховної роботи «Оберіг», «Пам’ять», до яких залучені учні, вчителі, батьки. Спільними зусиллями педагогами закладу та бібліотекарів закладу укомплектовано у друкованому вигляді і виведено у відео форматі Книгу Пам’яті та ряд  цікавих матеріалів, представлених на обласному етапі захисту робіт Малої Академії Наук за напрямом «Історичне  краєзнавство». На сайті навчального закладу  у  розділі Краєзнавча  робота  можна  ознайомитися  з  окремими   матеріали  пошукових  історичних досліджень, укомплектованими вчителем історії Полєшко О.І.
        З 2016 року у закладі реалізується проект  «Пізнай очима свою Батьківщину», спрямований на популяризацію туристсько-екскурсійного напрямку виховної роботи. Його мета - збагатити духовний потенціал школярів, привити інтерес до пізнання культурної і духовної спадщини нашої батьківщини, привити почуття любові і патріотизму, бажання жити у своїй країні. Нами здійснено подорожі до Львова, до «Золотої підкови Львівщини». За наслідками проведених поїздок зроблено відеофільм «То є Львів!», випущені тематичні статті у газеті органу учнівського самоврядування «Шкільний бульвар».
    На  сучасному  етапі розвитку суспільства вважаємо за необхідність сформувати  в  учнів  правильне  розуміння  слова  «патріот». Тому ставимо перед собою чітку мету – виховати громадянина - патріота-державотворця, патріота-мистецтвознавця, патріота-сім’янина, патріота-землелюба, патріота-землероба,  патріота-воїна, долучаючи до виховання справжніх  фахівців з різних галузей.

Категорія: Новини | Додав: Алла
Переглядів: 55 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018