Категорії розділу

Мої файли [0]
Новини [3]

Вхід на сайт

Пошук

Друзі сайтуСтатистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Каталог файлів


Головна » Файли » Новини

Спортивне свято
16.12.2016, 12:34

«Спортивне свято  прижилось  у  шкільній родині»

         7   грудня   у спортивній залі відбулося фізкультурно-спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я». Цього ж дня  були проведені загальношкільні батьківські збори на тему «Закон і відповідальність» та  батьківський всеобуч на тему «Моральне обличчя батьків – головний фактор успішного виховання дитини».

                  Вже стало доброю традицією у нашому закладі  щорічно проводити фізкультурно-спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я» за участю турботливих мам, татусів і їх улюблених діточок.

         7 грудня спортивна зала радісно прийняла учасників і глядачів.  Цього року бажаючих активно провести відпочинок і, цим самим, створити свято для своїх діток виявилося набагато більше, аніж торік. Серед 42 учасників були 4 збірні команди, до яких були залучені  старшокласники та інші члени родини. Цікаві рухливі естафети, активна підтримка болійників зі сторони учнів та батьків, музичні танцювальні паузи за участю дівчаток 5 класів зробили свято емоційно вдалим. Всі присутні отримали позитивні емоції від  учасників команд «Живчики» і «Капітошки», а ми, в свою чергу, почастували  їх солодкими  тістечками і печеньками.

         По закінченню свята в актовій  залі  відбулися  загальношкільні батьківські збори на тему «Закон і відповідальність» та  батьківський всеобуч на тему «Моральне обличчя батьків – головний фактор успішного виховання дитини». На зборах було розглянуто ряд важливих питань організації навчально-виховного процесу у навчальному  закладі  в  умовах  сучасної реформації  освіти. Директор закладу Полюхович О.М. зупинилась детально на фінансовому розподілі грошей, спрямованому на покращання матеріально-технічної та навчальної бази  навчального закладу.  Заступник директора з навчально-виховної роботи Киркевич О.С. детально проаналізувала специфіку вибору навчальних профілів відповідно до  інтелектуальних можливостей і професійних запитів учнів упродовж  останніх років. Зупинилася на роботі  з обдарованими учнями,  представивши  результати їх участі  в предметних  олімпіадах, творчих  конкурсах, спортивних змаганнях й турнірах. Практичний  психолог Крупко Н.А. розкрила на конкретних прикладах суть  небезпеки, що існує  в  Інтернеті, висвітлюючи тему «Кібербуллінг». Заступник директора з навчально-виховної роботи О.Яцута  провела всеобуч на тему «Право і відповідальність», ознайомила батьків з програмами, якими  керується педагогічний колектив у своїй роботі стосовно правового виховання, діяльністю ради профілактики правопорушень,  порушила  питання етики і  моральності  учнів під час спілкування в мережі Інтернет, висловила  застереження  стосовно деяких правопорушень, що були допущені учнями упродовж семестру,  наголосила на необхідності  здійснення своєчасного контролю над дітьми  і їх оточенням, вказавши на  особливу  роль  батьків  у вихованні дітей  та  їх співпрацю зі школою.

          Заступник директора з навчально-виховної роботи О.Яцута

Категорія: Новини | Додав: Алла
Переглядів: 94 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Copyright MyCorp © 2018